Anasayfa HaberlerHABERLER
 • evde-saglik-hizmeti-alanlara-egitim-verildi - Kütahya Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği, Kütahya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde Evde Sağlık Hizmeti alan Hasta Yakınlarına yönelik eğitim düzenlendi.

  Evde Sağlık Hizmeti Alanlara Eğitim Verildi

  Kütahya Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği, Kütahya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde Evde Sağlık Hizmeti alan Hasta Yakınlarına yönelik eğitim düzenlendi.

 • kurumsal-saglik-hizmet-gostergesi-kshg-calismalari-hakkinda-duyuru - Sağlık Bakanlığı Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından tüm özel, üniversite ve KHK'ye bağlı hastaneleri kapsayan

  Kurumsal Sağlık Hizmet Göstergesi (KSHG) çalışmaları hakkında duyuru

  Sağlık Bakanlığı Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından tüm özel, üniversite ve KHK'ye bağlı hastaneleri kapsayan "Kurumsal Sağlık Hizmet Göstergesi (KSHG)" çalışmalarına başlandı.

 • 11-bin-173-saglik-personeli-alimi-yapilacak - Sağlık sektörü için 2016 yılında yeni personeller alınacak. Sağlık hizmetleri için çeşitli yerlerde görevlendirilmek üzere 2016 yılında 11 bin 173 sözleşmeli sağlık personeli alınacağı açıklandı.

  11 bin 173 Sağlık Personeli Alımı Yapılacak

  Sağlık sektörü için 2016 yılında yeni personeller alınacak. Sağlık hizmetleri için çeşitli yerlerde görevlendirilmek üzere 2016 yılında 11 bin 173 sözleşmeli sağlık personeli alınacağı açıklandı.